Top 5 najlepszych nagród do wygrania w konkursach internetowych

Top 5 najlepszych nagród do wygrania w konkursach internetowych

Mówią, że “darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda”, kiedy jednak zamiast wymarzonej głównej nagrody, dostajemy breloczek na pocieszenie, trudno zapanować nad rozczarowaniem. Atrakcyjność nagrody z pewnością w dużej mierze zależy od uczestnika, są jednak pewne kategorie wygranych które cieszą się największym zainteresowaniem! Tym samym, najczęściej wybierzemy konkurs, w którym mamy szansę na wygranie:

Wycieczki

9 na 10 osób zapytanych o zainteresowania wymieni podróże. Niestety, często ze względu na napięty budżet domowy nie możemy sobie pozwolić by podróżować tyle, ile byśmy chcieli. Większość Polaków ogranicza się tylko do krótkiego wakacyjnego wypadu do innego europejskiego kraju, co trudno nazwać wielka przygodą. Do podróży zniechęcają nas również zobowiązania w pracy i domu. Jednak kiedy wygraną jest egzotyczna wycieczka zupełnie za darmo, nie ma żadnych wątpliwości – jedziemy!

Samochody

Samochody to łakomy kąsek nie tylko dla miłośników motoryzacji, z prostej przyczyny – należą one do najcenniejszych nagród. Wiele osób nie myśli nawet o zostawieniu sobie wygranej i bez żalu sprzedaje nowo wygrany model prosto z fabryki, często w zamian dostając równowartość swoich dwuletnich zarobków. Tak to można wygrywać!

Sprzęt elektroniczny

Laptopy, czytniki elektroniczne, smartfony… Prawdopodobnie jest to najczęściej spotykany rodzaj nagród, szczególnie atrakcyjny dla maniaków technologii. Wygrana daje nam możliwość zaspokojenia kaprysu, który w innym  wypadku pozostałby raczej w strefie marzeń. Inaczej niż w przypadku samochodów, w przypadku elektroniki przemawia raczej serce niż rozsądek i konkursowe łupy częściej zostawiamy dla siebie. W końcu coś nam się należy od życia!

Bony zakupowe

Ilość pieniędzy którą miesięcznie przeznaczamy na podstawowe życiowe potrzeby, takie jak wyżywienie lub kupno ubrań, niejednego Polaka przyprawia o ból głowy. Często meczą nas wyrzuty sumienia i głowimy się: na co to wszystko poszło?! Na szczęście w konkursach można wygrać bony na zakupy, co znacząco może odciążyć nasz domowy budżet. Najczęściej mamy do czynienia z bonami do popularnych dyskontów, w których i tak robimy zakupy, dlatego tego typu wygrana jest jedną z najpraktyczniejszych. Jeszcze przyjemniejszym wariatem – szczególnie dla kobiet – są body do sklepów odzieżowych!

Bilety/vouchery

Wspaniałą odskocznią od codziennego życia są wyjścia na wydarzenia kulturalne, jak spektakle lub koncerty. Niestety, planując miesięczne wydatki, często odmawiamy sobie takich przyjemności, widząc tam okazje do oszczędności. Na szczęście konkursowych wygranych nie można zamienić na gotówkę, a zamiast pieniędzy dostaniemy coś cenniejszego: przyjemnie spędzony czas.