Usuwanie owadów z mieszkań

Usuwanie owadów z mieszkań

Nic tak bardzo nie irytuje jak obecność owadów w naszych mieszkaniach. Dla każdego z nas, nasz dom jest twierdzą, oazą spokoju i miejscem, gdzie zawsze chcemy czuć się dobrze. Nie pozwólmy więc na to, aby owady zakłócały nasz domowy mir. Nasza firma powstała właśnie po to, aby Ci pomóc w przypadku problemów z owadami. Stosujemy najnowsze rozwiązania, które pozwalają na skuteczną eliminację najróżniejszych gatunków owadów.

Jakie metody stosujemy?

Idąc z duchem czasu staramy się stosować najbardziej nowoczesne rozwiązania, które efektywnie radzą sobie z owadami. Przykładem jest, chociażby zamgławianie ULV. Ta metoda polega na aplikacji środka biobójczego do atmosfery w pomieszczeniu, gdzie znajdować się mogą insekty. Przy stosowaniu tej metody powstaje mgiełka, w której zawieszone są substancje eliminujące owady. Przy zamgławianiu wykorzystuje się bardzo duże ciśnienie i dlatego wspomniany środek biobójczy dociera do wszelkich zakamarków, w których gromadzić się mogą owady. Zamgławianie ULV pozwala na eliminowanie takich insektów jak:

  • karaluchy,
  • prusaki,
  • pluskwy,
  • rybiki

Oraz wiele innych gatunków, które mogą poszukiwać w naszych domach schronienia i pożywienia.

Eliminowanie owadów przez żelowanie

W naszych domach insekty często poszukują pożywienia. Wykorzystując ten fakt stosujemy specjalne żele owadobójcze, które działają naprawdę skutecznie. W przypadku takich żelów jest tak, że silnie wabią one owady. Znajdujący się w żelu atraktor sprawia, że owady nie mogą oprzeć się skosztowaniu tej substancji. Efekt jest taki, że szybko dochodzi do uśmiercenia insekta. Żele owadobójcze umieszczamy w takich miejscach, w których to owady można spotykać szczególnie często. Środek owadobójczy umieszczany jest w specjalnych karmnikach, do których nie mają dostępu zwierzęta domowe. Warto też wspomnieć, że używane przez nas żele wykazują bardzo niską toksyczność w stosunku do ludzi oraz zwierząt domowych. W przypadku żelowania jest tak, że pomieszczenia, w których się ten zabieg stosuje są ciągle do użytku mieszkańców. Inaczej jest natomiast w przypadku zamgławiania ULV. Ten zabieg wymusza opuszczenie pomieszczeń na okres od 12 do 48 godzin po przeprowadzeniu zabiegu. Po tym czasie zaleca się dodatkowo przewietrzenie pomieszczeń.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś. Mamy za sobą wiele zrealizowanych usług dezynsekcji w Warszawie i dbamy o pełne zadowolenie naszych klientów.