Moda erotyczna

Moda erotyczna

Jeśli uwielbiasz zmiany i lubisz eksperymentować w każdej dziedzinie swego życia, mam dla Ciebie kilka niestandardowych wskazówek jak urozmaicić twoje życie erotyczne, zaskoczyć i zaintrygować partnera i podnieść temperaturę uczuć w sypialni:

Fryzura intymna – w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych specjalni fryzjerzy intymni oferują fryzury intymne – niestandardowe i oryginalne „cięcia” włosów okolic intymnych. Możesz wybrać wzór serduszka, motylka, misia, strzałki, kółeczka, trójkąta, irokeza i inne. Salony kosmetyczne oferują także farbowanie fryzur intymnych przy pomocy specjalnych farb, które nie powodują podrażnień i uczuleń delikatnej skóry okolic intymnych.

Do wyboru mamy różne kolory – standardowe: blond, brąz, czerń czy kasztanowy rudy lub intensywną czerwień, fiolet, róż, błękit. Dzięki temu fryzura-serduszko może być czerwona, a motyl różowy. Bardzo popularna wśród kobiet jest także depilacja brazylijska. Polega ona na całkowitym usunięciu owłosienia z okolic intymnych i pozostawieniu wąskiego paska na wzgórku łonowym. Inny rodzaj depilacji – depilacja hollywoodzka – polega na zupełnym usunięciu włosków z okolic narządów płciowych i odbytu. Depilacje takie wykonuje się zazwyczaj przy pomocy wosku, gdyż dzięki temu efekt czystej i gładkiej skóry utrzymuje się bardzo długo. Depilację brazylijską można wykonać samemu w domu, lecz trzeba przy tym wykazać się dużą precyzją, by osiągnąć zamierzony efekt.

Biżuteria intymna – bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych, szczególnie wśród gwiazd Hollywoodu. W specjalnych salonach możemy dokonać piercingu intymnego i ozdobić nasze okolice intymne kolczykiem, kółeczkiem, ozdobnym łańcuszkiem. Biżuteria taka to częsty sposób na ożywcze zmiany w naszym życiu intymnym, sposób na zaintrygowanie partnera. Ponadto niektóre rodzaje kolczyków umieszczone w odpowiednich miejscach stymulują narządy płciowe i przyczyniają się do wzmożonych doznań podczas stosunków erotycznych. Trzeba zdawać sobie sprawę, iż przekłuwanie tak delikatnych organów jak narządy płciowe nie zawsze jest wskazane i prowadzić może do podrażnień, infekcji i niebezpiecznych powikłań. Mniej ryzykowną formą biżuterii intymnej jest przyklejanie specjalnym klejem ozdobnych aplikacji. Najpopularniejsze wśród kobiet są małe brylanciki, które z pewnością olśnią naszego partnera. Brylanciki można ułożyć w kształt serduszka, strzałki, motyla itp. Innym chętnie wybieranym przez kobiety elementem biżuterii intymnej są aplikacje koronkowe – bardzo kobiece i zmysłowe. Pozbycie się takich elementów ozdobnych nie jest trudne. Samo używanie wody podczas kąpieli osłabia działanie kleju i po kilku-kilkunastu kąpielach bez problemu odkleimy biżuterię.

Bielizna intymna – skutecznym i nieskomplikowanym sposobem na pobudzenie wyobraźni naszego mężczyzny i rozpalenie jego zmysłów jest seksowna bielizna erotyczna. Odpowiednio dobrany komplet bielizny z pewnością wpłynie korzystnie na intymne chwile z partnerem. Warto pamiętać, iż bielizna ma za zadanie umiejętnie odkrywać i jednocześnie zakrywać kobiece atuty. Koronkowy stanik i springi to świetny sposób na ożywienie atmosfery w sypialni, ale i krótka, satynowa koszulka lub koronkowy gorset i pończochy (które przecież zasłaniają, a nie odkrywają kobiece wdzięki) sprawiają, iż wyobraźnia naszego mężczyzny zaczyna pracować.