Depilacja laserowa – czy to się opłaca?

Depilacja laserowa – czy to się opłaca?

Z uwagi na rosnącą popularność usuwania włosów za pomocą lasera, coraz więcej osób zastanawia się nad wykonaniem takiego zabiegu. Laserowa depilacja Łódź to duża wygoda, jednak do osiągnięcia zadowalających rezultatów, konieczne jest przystąpienie nie do jednego, lecz do serii zabiegów. Czy warto zatem z nich korzystać? Sprawdź nasz artykuł!

Depilacja laserowa – czy to się opłaca?

Wiele osób uznaje, że niektóre strefy ciała powinny być całkowicie gładkie. W przypadku kobiet najczęściej usuwane jest owłosienie na nogach, pod pachami, a także w okolicach bikini. Mężczyźni natomiast często decydują się na depilację pleców czy klatki piersiowej. Wyrywanie niechcianych włosków lub ich powierzchniowe usuwanie maszynką lub golarką bywa uciążliwym zajęciem, w szczególności jeśli włoski naprawdę szybko odrastają. Jak możemy sobie z tym poradzić? Popularną w ostatnich czasach metodą jest depilacja laserowa, która gwarantuje wyjątkowo satysfakcjonujące rezultaty. Przez wielu jest ona jednak uważana za drogi sposób usuwania owłosienia. Czy faktycznie jest aż tak dużym wydatkiem? Przyjrzyjmy się tej kwestii w poniższym artykule. 

Depilacja laserowa – co oferuje? 

Przystępując do zabiegu depilacji laserowej, możemy liczyć na naprawdę wspaniałe efekty. Dzięki niej możliwe jest pozbycie się włosów już na zawsze! Oznacza to, że maszynka do golenia czy plastry z woskiem nie będą nam już potrzebne! Skóra staje się przyjemnie gładka i wygląda wyjątkowo estetycznie. Depilacja laserowa eliminuje również problem wrastających włosków, które mogą pojawić się po mechanicznym wyrywaniu włosów. Wybór odpowiedniego lasera takiego jak Motus AX to gwarancja wspaniałych efektów zarówno w przypadku ciemnych, jak i jasnych włosów. W dodatku zabieg nie jest bolesny, a wszystko dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia skóry, który redukuje nieprzyjemne doznania. 

Koszty depilacji laserowej

Cena jednego zabiegu depilacji laserowej zależy przede wszystkim od tego, jaką strefę ciała chcemy poddać depilacji. Kluczowa będzie tutaj wielkość powierzchni wybranego obszaru. Ceny rozpoczynają się już od 100 złotych, a kończą na ok. 300 złotych. Decydując się na taką depilację, musimy być jednak przygotowani na to, że jeden zabieg nie wystarczy. Zwykle potrzebnych jest kilka wizyt, a ich konkretna ilość zależy od tego, jak dobrze laser radzi sobie z naszymi włosami. Zabiegi są jednak wykonywane w dużych odstępach, dlatego płatności są rozłożone w czasie. Biorąc pod uwagę możliwe efekty, depilacja laserowa jest w stu procentach opłacalną inwestycją, z której powinna skorzystać każda osoba, która ceni sobie wygodę i gładką skórę.