Kursy masażu dopasowane do Twoich potrzeb

Kursy masażu dopasowane do Twoich potrzeb

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą swojej ścieżki zawodowej lub dopiero rozważasz, jak powinna ona wyglądać, być może kursy masażu to to, czego szukasz. Większość masaży łączy w sobie działania rozluźniające i odprężające, mają one zatem korzystny wpływ zarówno na ciało, jak i umysł. Mogą być stosowane przez niemal wszystkich, w celach wsparcia procesów leczenia czy profilaktyki lub po prostu ze względu na właściwości poprawiające wygląd. Inaczej mówiąc, zapotrzebowanie na profesjonalnych masażystów jest duże, a zatem decyzja o podjęciu wybranego kursu masażu może być bardzo opłacalną inwestycją.

Kursy masażu w Akademii Karuna – gwarancja satysfakcji

Akademia Karuna jest szkołą oferującą różnego rodzaju kursy masażu z zakresu technik klasycznych, orientalnych, ajurwedyjskich oraz innych terapii. Są one prowadzone przez profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem. Pozwala to im przekazać kursantom nie tylko niezbędną wiedzę teoretyczną, ale też zapoznać ich z bardziej innowacyjnymi rozwiązaniami i przybliżyć aktualne trendy panujące w branży. Ważne jest również nauczenie prawidłowego postępowania z pacjentem, co uwzględnia umiejętności miękkie. Każdy kurs obejmuje szczegółowe konsultacje, które mają na celu rozwianie wszelkich wątpliwości uczestników. Wśród prowadzących wiele osób jest byłymi kursantami Akademii, co może pomóc stworzyć nić porozumienia.

Sam ośrodek szkoleniowy, gdzie odbywają się kursy masażu, położony jest w samym sercu Borów Tucholskich. Wyjątkowe otoczenie i bliskość natury pomagają tworzyć niepowtarzalną atmosferę wsparcia i otwartości na nauki. Ukończenie kursu w Akademii Karuna to zatem nie tylko zdobycie nowych, przydatnych kompetencji – to także okazja do spędzania czasu w przyjaznym środowisku i unikalne przeżycie. Nauka w takim miejscu to prawdziwa przyjemność – nawet nie zorientujesz się, kiedy wzbogacisz się o nową wiedzę!

Możliwości po ukończeniu kursu masażu

Akademia Karuna to innowacyjne kursy masażu, a oferowane programy szkoleniowe posiadają Akredytację Kuratorium Oświaty. Oznacza to, że odbycie kursu jest gwarancją zdobycia kompetentnego i pełnego przygotowania do wykonywania określonych masaży. Dla potwierdzenia tego kursanci otrzymują zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz specjalny certyfikat ukończenia kursu akredytowanego. Posiadanie takiej dokumentacji daje nam możliwość podjęcia pracy w gabinetach masażu lub odnowy biologicznej oraz w ośrodkach SPA, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by otworzyć własny punkt usługowy.

Warto w tym miejscu wspomnieć o opcji kursu masażu ze stuprocentowym dofinansowaniem przez Urząd Pracy. Mogą z niego skorzystać osoby bezrobotne w każdym wieku z całego kraju. Muszą jedynie spełniać dwa warunki: być zarejestrowanym w Urzędzie Pracy i uprawdopodobnić podjęcie zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Wówczas, możemy złożyć wniosek o przyznanie bonu szkoleniowego, który zagwarantuje skierowanie bezrobotnego na wskazane przez niego szkolenie i pokrycie związanych z tym kosztów.

Wiele osób zastanawia się może, czy kursy masażu są naprawdę potrzebne. Być może ktoś uważa, że zdobył już potrzebną do wykonywania zawodu wiedzę i nie czuje potrzeby doszkalania się. To błąd! Uczestnictwo w kursach ma mnóstwo zalet, a z benefitów, jakie przynosi, będziecie korzystać przez resztę kariery. Jednak nie chodzi tylko o zaskakiwanie pacjentów znajomością nowych technik, ale też o własną satysfakcję i poszerzanie horyzontów. Przekonajcie się, jak łączyć przyjemne z pożytecznym i zapiszcie się na wybrany kurs już dziś.