Kilka słów o Pippi

Kilka słów o Pippi

1. Jest dziecinna i zabawna
Pippi uwielbia zabawę. Odkrywa swoje otoczenie bez jakiegokolwiek oceniania. Ona po prostu widzi, co dzieje się wokół niej i cieszy się, że tego doświadcza. Jest ciekawa. Wiele się uczy tylko obserwując. Kocha przygody. Wymyśla nowe gry, uwielbia tańczyć i śpiewać. Zaraża wszystkich innych swoją radością.

2. Jest nieustraszona
Pippi mieszka sama w jej willi Villekulla. Nigdy nie zamyka drzwi, każdy kto chce może wejść – nawet złodziej, którzy próbują ukraść jej torbę złota.

3. Jest silna
Ma niesamowitą siłę. Może nawet podnieść konia bez żadnych problemów. Wie jak korzystać ze swojej energii i jak kierować ją do jednego fizycznego działania. Nigdy nie nadużywa swojej siły, ale zawsze używa ją w dobrej sprawie.

4. Dba o siebie i innych
Chociaż mieszka sama, dobrze dba o siebie, swoje zwierzęta i jej dom. Sprząta, wie jak gotować i piec. Robi to z wielką miłością do siebie i swoich zwierząt. Przygotowuje nawet małą choinkę i talerz serów dla małej myszy żyjącej w jej domu.

5. Jest zrównoważona energetycznie
Pipi posiada idealną równowagę męskiej i żeńskiej energii. Jest w takim samym stopniu dziewczynką, jak i chłopcem. Jest bardzo wrażliwa. Nie kryje się ze swoimi uczuciami. Jest bardzo jasna i precyzyjna w tym czego chce i tym co robi bez potrzeby kontroli. Kocha być i robić.

6. Jest pełna współczucia
Widzi dobro w każdym człowieku. Nawet w złodziejach, którzy wielokrotnie próbowali ukraść jej złoto. Wybacza i dzieli się swoim bogactwem z innymi. Dzieli się jedzeniem i swoim złotem.

7. Jest szczodra i sprawia jej przyjemność dzielenie się swoim bogactwem
Pippi jest bogata na wiele sposobów. Miłość, zdrowie i pieniądze. Ma wielu przyjaciół, wszystkie dzieci ją kochają. Sprawia jej absolutną radość dzielenie się bogactwem ze wszystkimi. Kupuje cukierki i zabawki dla wszystkich dzieci oraz świąteczne prezenty dla każdego, kto do niej przyjdzie z wizytą.

8. Nie ma żadnych oczekiwań
Żyje w tej chwili, nie oczekuje niczego co ma się zdarzyć. Pozwala się zaskakiwać wszystkim co przyniesie jej nowy dzień. Wie, że każdy dzień będzie ekscytujący, bez konieczności planowania i kontrolowania czegokolwiek.

9. Idzie z prądem
Płynie ciągle za swoim sercem i intuicją. Nie popada w rutynę. Jest beztroska i ufa życiu i temu jak płynie. Każdy dzień jest inny i kocha tą nieprzewidywalność życia. Wie, że każdy dzień jest magiczny i pełny niespodzianek, bez potrzeby kontroli, żadnych oczekiwań czy interpretacji.

10. Jest kreatywna
Pippi jest twórcza. Kocha rysować, piec śmieszne ciasteczka na święta, wymyślać nowe gry, tworzy nowe słowa oraz tworzy wynalazki i wiele, wiele więcej…

11. Kocha siebie
Pippi jest bardzo pewna siebie i zawsze stawia siebie na pierwszym miejscu. Uwielbia swoje rude włosy i piegi. Gdy widzi billboard w aptece, jak pozbyć się piegów, wchodzi do środka i informuje właściciela sklepu, że posiadanie piegów nie przysparza jej cierpienia, że są wspaniałe i ona je kocha.

12. Jest autentyczna
Pippi jest absolutnie wierna sobie. Nie gra, czy też nie próbuje spełniać oczekiwań innych. Nie obchodzi ją, co inni myślą o niej, po prostu robi swoje. Czy to będzie taniec na ulicy, noszenie za dużych butów czy też pończoch każdej w innym kolorze.

13. Jest całkowicie wolna
Nie chodzi do szkoły, bo ona i jej tata nie widza żadnego sensu w tematach nauczanych w szkole. Jest właścicielem materii, domu i torby złota, ale nie jest do nich przywiązana. Lubi je tak długo, jak długo ma do nich dostęp. Przyznaje, że w bogactwie nie chodzi o pieniądze. Nie ma załączników systemu i jest niezależna od kogokolwiek. Nie jest nikomu nic winna. Jest całkowicie wolna i może robić co chce. Nie jest częścią systemu, ale zauważa go, nie bardzo rozumiejąc, dlaczego ludzie żyją w takim stanie.

14. Jest głęboko połączona z Ziemią i Naturą
Czuje się bardzo połączona z przyrodą i ziemią. Dużo czasu spędza na zewnątrz i traktuje drzewa, rośliny i zwierzęta z należytym szacunkiem.

15. Kocha bezwarunkowo i nie osądza
Widzi dobro w każdym. Nie osądza nikogo, za to co zrobił. Inspiruje ludzi do zmiany ich działań i swojego otoczenia.
Kocha ojca i matkę bezwarunkowo, ale bez żadnych zobowiązań. Jej matka jest w niebie, a ojciec na Południowym Morzu. Wie, że jej matka ciągle jest dla niej. Dużo z nią rozmawia. A kiedy ojciec przychodzi z wizytą, pozwala mu odejść bez smutku. Wie, że jego miłość zawsze jest jej przekazywana i wróci do niej w pewnym momencie.

16. Lubi samotność, tak samo jak towarzystwo
Dla Pippi nie ma problemu bycia samym. Lubi tworzyć i bawić się na własną rękę, tak samo jak w towarzystwie z innymi.

Pisanie tego porusza mnie dogłębnie. Czuję jakby długi sen stawał się prawdą. Dzięki przeskoku do 5 wymiaru i rozkwicie kobiecości, prowadzących do beztroskiego, pełnego radości i obfitego życia w perfekcyjnej równowadze pierwiastka męskiego i żeńskiego, takiego jak Pippi stanie się nie tylko możliwe, ale stanie się prawdą.